החליפה החיפאית החכמה שפורצת דרך בעולם הספורט

הסוף לדלקות שרירים, הסוף למתיחת גידים,הסוף לאימונים לא נכונים, הסוף לכאבים.

אי פעם חשבתם שאורטופד, מאמן כושר, ותוכנית אימון, יגיעו יחד עם חליפת הספורט שקניתם?
גם אני לא עד שפגשתי את סליי חיים רווה.

סליי חיים רווה (28) חיפאי שגדל כל חייו בעיסוק חקר הספורט והתנועה, לימד  קרב מגע, אימן כושר בשירותו הצבאי, ולימים סטודנט להנדסת מכונות.
מנהל יחד עם גל אביר(CTO) סרן במילואים, מתמטיקאי ומתכנת, אמן קונגפו וחבר ילדות, את חברת הסטארט אפ ״TropX״.

העתיד נראה קרוב מתמיד, ומאמן כושר אישי כבר לא תצטרכו בשביל לעשות אימון כושר ברמה הכי פרודוקטיבית שיש.
המערכת תיתן לכם ליווי צמוד, מותאם אישית לצרכיו ונתוניו האינדיווידואלים של המשתמש. בשביל לדעת בדיוק איזה שריר עובד חזק יותר,איזה שריר עובד חלש יותר, ואיזה שריר עובד בצורה לא נכונה.

החברה עובדת בימים אלה עם מומחים מהטובים בתחומם. את מחלקת מחקר ופיתוח מנהלים פרופסור אלה בין מומחית לספורט תרפיה ואנטומיה, חיים מקבי מומחה לבינה מלאכותית אשר מחזיק ברקורד הצלחות רבות עם חברות סטרט-אפ ודקל נדאף מהנדס ביומכניקה אשר מלווה את החברה מתחילת דרכה.
עוד שורה של אנשי צוות ומפתחים עובדים ימים ולילות למען פריצת דרך בינהם מייעצים לחברה ד"ר איליה זלצר מומחה להנדסת חשמל ומירי שפירו אשת מוצר מובילה.

החברה מפתחת היום מודלים חדשניים של בינה מלאכותית מסוג "Binary Classification with Deep Learning" אשר עובדים בשילוב עם לבוש חכם ואופנתי אשר מוטמע בתוכו סוגים שונים של חיישנים.
בפיתוח המערכת משתתפים צוות מתמחים אמריקאי מאוניברסיטת "tufts" כחלק מתוכנית התמחות שניה שTropX לוקחת בה חלק.

הסטארט אפ קיבל מינוף כלכלי גדול מהרשות לחדשנות של משרד הכלכלה בשנת 2019 ולאחר מכן גם השקעה מקרן ההשקעות של אוניברסיטת בן גוריון (קקטוס קפיטל) בנוסף למסלול האקסלרטור היוקרתי של האוניברסיטה ויחידת המודיעין 8200 (שבו הסטארט אפ משתתף כיום).
לאחר מכן הגישו בקשה להתקבל למסלול האקסלרציה של חברת sigma labs ולאחר הסכם שותפות, טרופיקס נכנסה להיות חלק מהאקו סיסטם של שרונה פרטנרס בליווי איתן פרדו-רוקואס.
לאחרונה כחלק ממסלול האקסלרציה של שרונה, נחתם הסכם שותפות של פיילוטים בין טרופיקס לאגודת מכבי חיפה (רועי שווץ)

אגודת מכבי חיפה כוללת 15 ענפי ספורט ומונה מעל ל-3500 ספורטאים מנוער ועד בוגרים. המטרה בפיילוטים היא ליצור פריצת דרך בקרב ספורטאים ולהגיע להישגים חדשים בכל תחומי הספורט הקיימים.
לאחרונה החברה עובדת על שיתוף פעולה של פיילוטים בין לאומיים עם קבוצות ספורט ברחבי העולם לאותה המטרה.

כששאלתי את סליי איפה הוא רואה את החברה שלו בעתיד הקרוב או הרחוק פתאום האישונים התרחבו עם חיוך ענק כאילו הוא כבר שם בעתיד הקרוב.
״אני מאמין במוצר בראש ובראשונה, ואני רואה אותו נכנס לשוק הספורטאים המקצועיים, בתחום השיקום, בענף הגיימינג, והטופ הוא להכניס את החליפה לאימונים צבאיים בארץ ובחול.״

החברה נמצאת בימים אלה בתהליך רישום פטנט פרוביזורי והצפי שבשנה הקרובה הם יסיימו עם סבב הגיוסים וסבב השתפים. משם השמיים הם הגבול.

הוא סיים את הראיון במשפט שהראה לי את גודל האמונה שלו במוצר  ״החליפה שלנו תהיה הגוגל של עולם הספורט״

אז חברה, תהיו סבלניים עוד קצת וכולנו נוכל ליהנות מתוכנית מאימונים אישיים וידע על כל שריר בגוף שלנו.
העתיד כבר כאן.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות