קול העצמאיים נכנס לכנסת

הזירה הפוליטית.

אביר קארה נולד וגדל בגבעון החדשה. הוא החל את עיסוקיו העצמאיים כבר בגיל 13 כליצן. לאחר מכן תפקד כשוליית קוסם של אחיו, את כל כספו השקיע בדוכן פרחים שהפך בגיל 18 כבר לרשת דוכנים ברחבי ירושלים.

בשנת 2019 הקים את הקבוצה ״אני שולמן״ שנתנה במה לכל העצמאיים במדינה לשפוך ולהשתלח בצורה הכי בוטה ועממית על המדינה שהפקירה אותם. הקבוצה תפסה תעוצה וכיום עומדת על 180 אלף עוקבים שתומכים באביר לקראת כניסתו לכנסת במפלגת ימינה ברשותם של בנט ושקד.

"מלכת אנגליה" אביר קארה מייסד השולמנים ומספר 6 במפלגת ימינה.
הגיע אתמול לסיור בשכונת הדר שבחיפה, הוא פגש את העסקים ובעלי העסקים, שמע את אשר יושב על הליבם בעקבות משבר הקורונה שפגע בהם והבטיח לפעולה למענם בכנסת הקרובה.

המארח של אביר קראה בעיר היה איתן פרדו-רוקואס שבתקופה אחרונה מייצר רכבת אווירית של חכ"ים בהווה ועתידיים בעיר חיפה, את הסיור בשכונת הדר הוביל חברו של איתן – קובי לוי אשר עומד בראש של כמה עסקים בשכונה ומשפחתו נחשבת מוותיקי הסוחרים בשכונה.

ברגעים אלו – השר לשעבר זאב אלקין מתארח בחיפה והוא לעומת זאת החליט ללכת על רטוב וכעת מסייר בחוף הים ולראות את הפגיעה שנוצרה בחוף. כל הפרטים בקרוב.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

בילוי ותרבות

חיפאיות פורצות דרך

קרדיט: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה עיריית חיפה עושה כבוד לבנות העיר – שלטי ענק ועליהם דמויותיהן המאויירות של אילנית לוי, קרין גורן, אראל הלוי