כתב : סייבה אלבול

הכירו את שלי פיחה בן 25 מקרית ים.

שלי למד לקעקע בכוחות עצמו לפני שנתיים, עבר 2 סטודיואים  ולפני שנה פתח מקום קטן משלו בו עובד לבד , מעין מקדש פרטי שבו המתקעקעים יכולים להרגיש בו הכי בנוח עם שלי ועם עצמם לאורך כל חווית הקעקוע.

"נחשפתי לתחום לפני כמעט עשור, הלהיבה אותי תחושת הסיפוק האדירה בלצייר על מישהו קעקוע שילווה אותו לכל החיים בעיצוב אישי שלי , וזה מה שאני מקפיד עליו. אני חושב שקעקועים הם מהדברים היחידים שנשארו נצחיים בעידן הכל כך מהיר שבו אנו חיים שהכל זמין, נגיש ובר החלפה , אך קעקועים הם לנצח.

אני מאמין שהדרך להצלחה צריכה להיות רצופת כשלונות , והכי חשוב זה לדעת לאסוף את עצמך מכל נפילה ולפרוח מחדש חזק יותר וגדול יותר לפעם הבאה.

למזלי הכרתי המון אנשים מדהימים , שהאמינו בי ובדרך שלי , וסמכו עליי לאורך כל הדרך מרמת הרעיון עד לרמת הביצוע על הגוף שלהם."

למרות גילו הצעיר הוזמן שלי לקעקע בסטודיו BAD APPLE TATTOO  המוכר והידוע שבלאס וגאס, ארה"ב.

שלי מספר כי האנשים והאמנים בסטודיו היו מאוד חמים ונעימים , ועזרו לו בכל דבר שביקש, פרסמו אותו ועזרו לו למשוך לקוחות ולהגיע לקהל שבחיים לא חשב שיתעניין בעבודה שלו.

"התחום שאני הכי אוהב בעבודה שלי מלבד היצירה עצמה הוא הקשר עם האנשים .

הזכות הזו בלקבל רעיון של מישהו , לפתח אותו יחד , לתת לו ביטוי חזותי ברמה שגם אני וגם הלקוח כמובן מתחברים אליו וכמובן לקבל פיסה בגוף שתישאר איתו לתמיד.

החיבור הזה דרך אמנות וכאב הוא יחיד מסוגו לדעתי , והוא יוצר המון אינטראקציות מופלאות."
מלבד קעקועים ניתן לרכוש גם פריטי לבוש כמו חולצות וכובעים , פרינטים מקוריים , סטיקרים , וגם עבודות עיצוב שלא בהכרח קשורות לקעקועים.

לקביעת תורים והזמנות –
שלי פיחה – 053-3205956

כתובת –  קרן היסוד 38 קרית ביאליק

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ