מאחורי הגלימה החיפאית יושבת וונדר וומן

תמי ברק (37) נשואה ואמא לשלושה ילדים מהממים עם בעל שדוחף אותה הכי גבוהה שאפשר.

היא התחילה את דרכה בעריכת דין בעל כורחה. היא בדיוק חזרה מטיול ארוך של חצי שנה בדרום אמריקה, וכשנחתה חיכה לה טופס ללימודי משפטים שהוריה כבר רשמו אותה מבעוד מועד. היום היא מודה להם.

היא בכלל רצתה להיות שחקנית, ראתה את עצמה על הבמות הגדולות והיום היא מנהלת את ההצגה של חיה במשרד למקרקעין שמנוהל על ידה עם צוות נשים שנותנות את השירות הכי חם ומשפחתי שיש.

צלם: אריאל מזרחי

היא סיימה בהצלחה את לימדיה במכללת נתניה, וכבר בשנה השניה לתואר נכנסה למשרד עריכת דין פלילי. אחרי חצי שנה בפלילי היא הבינה שהתחום הזה לא בשבילה, ועברה למשרד הנחשק של רון ברנט שמתמחה במקרקעין, תכנון ובניה, רשויות מקומיות, ומשפט מנהלי. תמי עבדה שם עד סוף התואר ואף סיימה את התמתחות שלה באותו משרד.

לאחר מכן הגיע להחלטה שהיא רוצה לעשות את זה בעצמה! היא רוצה את שמה על הקיר! כמו שהרווי ספקטור אמר לג׳סיקה, תמי אמרה את זה לי עם נחישות בכל מילה שיצאה מפיה. היא ביקשה ממני לא להאדיר את שמה יותר מידי אבל איך אפשר שלא, כשיושבת מולך אישה חזקה שעובדת שעות על גבי שעות, ומעורבת בכל פיפס שנכנס ויוצא מהמשרד.

היא זמינה 24/7 ללקוחות שלה, וזאת ראיתי תוך כדי הראיון שנקטע לנו בגלל העבודה שלה שלא מוצאת מנוח. הטוטאליות שלה מורגשת לתחום וללקוחות שלה שנמצאים בעדיפות כמעט כמו הילדים שלה. זה מדהים לראות איך בן אדם כל כך מסור לעבודתו ולהתחיבויותיו, שאני בתור אחד שלא מגיע מהתחום רציתי לרגע להיות עורך דין.

כשפתחה את משרדה היא חשבה שהיא תעבוד על תיק אחד או שניים בשבוע. היא לא ידעה שהיא תצטרך להעסיק עוד כוח אדם בשביל לעמוד בקצב של מכונת ירייה על אוטומט. היום בזכות כמות העבודה שלה, היא והצוות שלה עוברים למשרד יותר גדול שתפוקתו תצליח לתת מענה לכולם.

כששאלתי אותה לאיפה היא שואפת להגיע, התשובה לא איחרה להגיע במילים מאוד בטוחות ״שישאר ככה״ היא בן אדם מנימליסיטי שלא מצטייר כמצליחנית, למרות שלפני שנכנסתי אליה כבר קיבלתי שלוש חוות דעת של וונד וומן. היא רק רוצה ליצור קרקע בטוחה לילדים שלה.

תמי שמחתי מאוד לראיין אותך ואשמח גם שתייצגי אותי בעתיד. אני חושב שאני לא צריך לאחל הצלחה לבן אדם שההצלחה רודפת אחריו. המשיכי להיות אמא נפלאה, עורכת דין מקצועית, ואישה אוהבת.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ