צעצועי המין של מארק

כתבת : נעמה גל

הכירו את מארק בן ה27 מחיפה, בבעלותו 2 חנויות לצעצועי מין – האחת בלב המפרץ והשניה בעיר התחתית, חיפה.
הסניף הראשון שהקים מארק היה ברחוב העצמאות לא רחוק מהחנות בה נפגשתי היום עם מארק לראיון.
אז איך הקורונה השפיעה על העסק שלך ?
"הקורונה הרימה את המכירות באתר האינטרנט אך פגעה ברכישות הפיזיות בחנות עקב ההגבלות, יש זוגות רבים שחיי המין שלהם נפגעו מהתסכול והתחושות הקשות עקב התקופה."
כשנכנסתי לחנות היא היתה מוסתרת מבחוץ, למה ?
"מבחינתי אין בזה בושה, הסיבה היחידה שאני עוטף בוילון את חלונות הראווה של החנות היא למנוע את החשיפה מילדים קטנים, גם תיאור החנות שכתוב בשלט החיצוני הוא "צעצועים למבוגרים" – שם ללא אופי מיני בכלל כדי לא ליצור מבוכה מול האוכלוסיה שלה החנות לא מתאימה."
ספר לי על מקרה מביך שקרה לך מול לקוח בחנות.
"לא מזמן הגיעו בשעות הלילה אמא ובת לקנות לעצמן ויברטורים, למרות שאני בתחום מעל 9 שנים זה היה רגע שלא אשכח. כמובן שהמלצתי לכל אחת מהן את האביזר המתאים לה ביותר ושתיהן יצאו מחויכות ומרוצות.
יש לקוחות שקונים דילדו בגודל איבר מין של סוס. הם תמיד מלווים באקסטרה מבוכה שגם אותה כבר למדתי להפיג. המטרה האישית שלי היא שאנשים יהנו וייפתחו לתחום הזה עצם העובדה שבארץ אנשים עדיין מובכים לרכוש צעצועי מין.
 פעם אנשים היו מחכים מחוץ לחנות עד שהשביל היה ריק מאנשים, ודופקים ספרינט בשניה שאף אחד לא רואה. היום אנשים פחות מובכים מהמעמד ויש תחושה שהפתיחות לנושא מתקדמת בזכות חנויות שמעניקות שירות מקצועי ואחראי.
אוכלוסיית הלקוחות שלי מגוונת מאוד וכוללת בה חרדים, מוסלמים, נוצרים וסבתות מבוגרות עד ילדות צעירות."

מה המוצר הכי נמכר אצלך בחנות ?
"המענג הזוגי – BOOMERANG
מוצר שבזמן שהוא בנרתיק של האישה, יש חלק שנשען על איבר המין של הגבר. זהו בין המוצרים היחידים שקיימים בשוק שגורם לעינוג שני הפרטנרים בו זמנית."

איך הגעת לתחום?
"קרוב משפחה שלי פתח חנות בזמן שהייתי חייל בצבא, ומיד הבנתי את הפוטנציאל הכלכלי שבתחום. התחלתי לעשות עסקים כמו בכל תחום אחר.
בקורונה היה עתיד להיפתח סניף שלישי אבל עקב הסגרים החלטתי להשקיע יותר באתר האינטרנט.
רוב המוצרים מיובאים מגרמניה הידועה כמעצמה בתחום צעצועי המין, ממדינות נוספות באירופה, ארה"ב, וסין.
אביזרי עור ותכשירים מסוימים אנו מייצרים בחנות. "


מארק ויבגני זרובינסקי ערכו תחרות "איבר המין קטן ביותר" שנהייתה ויראלית ומדוברת מאוד,
והעניקו לזוכה 1000 דולר . מטרת התחרות הייתה להעלות את הביטחון בקרב גברים עם איבר מין קטן וגודל איבר מינו של הזוכה היה 9.5 ס"מ בעמידה. "בעתיד אני מקווה להשתלט על תעשיית צעצועי המין בארץ ולהמשיך לנהל את הסניפים שלי בצורה הכי מקצועית ונעימה שאפשר. בחנות שלי ההכוונה והייעוץ המקצועי הם מעל לכל, אנו עובדים תחת פיקוח של סקסולוגית מקצועית והשיחה עם הלקוח תמיד נעשית בצורה נעימה עם הרבה הומור ופתיחות."
האם נשים קונות יותר מגברים ?
"הרוב העיקרי של לקוחות החנות הם זוגות, אחריהם נשים, ואחרונים בכמות הרכישות הם גברים. מהסיבה הפשוטה שמבחר צעצועי המין שמיועד לעינוג נשים גדול פי כמה וכמה מלגברים."
במהלך הראיון חלפו על פניי מספר לקוחות שבהחלט לא הובכו לשתף את מארק באופי המיני שלהם, ונראה כי יצאו מאוד מרוצים מההכוונה המקצועית של מארק. ובעיקר עם רכישות מדליקות…

להזמנות וייעוץ נוסף :
SEX LIFE ADULT STORE
סניף חיפה, עיר תחתית – דרך יפו 36.
04-6145990
סניף צ'ק פוסט – שדרות ההסתדרות 76, חיפה.
04-8723723
https://sexlifeshop.co.il/

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ