על אבק פיות וצבע לחיים

כתבת : נעמה גל

הכירו את שירה טוויג, בת ה20 מראשון לציון. המקעקעת שמגשימה חלומות (תרתי משמע).
שירה מספרת כי היא יוצרת ומציירת עוד מגיל ילדות, עובדת כאמנית עצמאית מגיל 14 ומקעקעת כבר קרוב לשלוש שנים. ממבט חטוף על הסטודיו שלה לא קשה להבחין שהאמנות זורמת בגופה עוד מהיותה תינוקת.


"מאז ומתמיד הקפתי את עצמי ביצירות צבעוניות ומנצנצות שמושפעות מעולם הפנטזיה והקסם, שהתגבשו לסגנון הצבעוני והייחודי שלי שהיה שם בשנים האחרונות במספר תחומי אמנות שונים- ועדיין מתבטא לא רק בתוצר הסופי של הקעקוע אלא בכל תהליך היצירה וסביבת העבודה שלי, שבסופו של דבר מצא את מקומו בתחום הקעקועים. אני חושבת שהמשיכה לתחום נובעת מהערכה לשילוב האדיר בין גוף לאמנות, תמיד הערכתי וראיתי את גוף האדם כחלק בלתי נפרד מהיצירה ומהתוצר הסופי. בני אדם הם ללא ספק הקנבס האהוב עליי מאז ומתמיד בכל תחום אמנות שנגעתי בו או עקבתי אחריו מהצד. מרגיש לי שזה המקום הכי מכבד ומרגש שאני יכולה לשאוף שיצירה שלי תשתלב בו- יותר מכל תצוגה או תערוכה על קיר. אז פי כמה וכמה כשזו חוויה ויצירה משותפת שלי יחד עם עוד אדם, והידיעה שהיא שם כדי להישאר. "


שירה מספרת כי כשהתחילה "לגשש" בעולם הקעקועים בגיל 17, את רוב הידע צברה לבד בעצמה.
״למרות שבתחילת דרכי תחום הלימוד העצמי תפס אצלי מקום משמעותי, יצא לי להכיר בדרך מספר אנשים מנוסים ממני שלימדו אותי כל אחד בדרכו איך להעמיק ולהשתפר בתחום ולמלא את הפוטנציאל שלי. חשוב לי להישאר פתוחה ללמידה בכל שלב מכל אמן שאכיר, במיוחד לאור העובדה שלא היה לי גב של מנטור ספציפי בתחילת הדרך.״
אחת החוויות המשמעותיות שהיו לה בקריירה היו לטייל ולקעקע ברחבי העולם שם הכירה תרבות קעקועים רחבה ומגוונת יותר שעדיין לא פגשה. השאיפה שלה כרגע היא להמשיך לטייל וליצור מסביב לעולם מיד ברגע שיתאפשר.
מרפרוף קליל בעמוד האינסטגרם של שירה גם אתם תוכלו להבחין בייחודיות שלה, שמקשטת אנשים בקעקועים קטנים וצבעוניים שעושים שמח, משתדלת לפזר כמה שיותר אבק פיות, לבנות את החוויה הכי נעימה ואמיתית בשבילה ובשביל הלקוחות שלה – ואוהבת את זה !

לקביעת תורים ושטיפת העיניים באבק פיות וצבעים –

אינסטגרם – [email protected]

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ