ציפורניים באישון לילה


כתבת : נעמה גל
לפני כמה ימים קפצה לי באינסטגרם תמונה של בניית ציפורניים בעיצובים שלא ראיתי מעולם. אני אפילו לא עושה בניה. הכישרון נגע לליבי והייתי חייבת להגיע לבחורה שמעצבת ככה ציפורניים. קבעתי איתה לכוס קפה אצלה בקליניקה בקריית אתא ונכנסתי למקום סטרילי לחלוטין באווירה ביתית ובשער הכניסה עמדה בחורה חייכנית להפליא.

מור בת 24 מקריית אתא, למדה ציפורניים בCND בחוצות המפרץ מיד עם שחרורה מצה"ל. עוסקת בתחום היופי כבר מעל 4 שנים. "מגיל קטן בני המשפחה שמו לב למשיכה לי לתחום היופי, תמיד אמרו לי שאני יצירתית מהרגיל ושיש לי ידיים. כבן אדם שאני, ידעתי שאני רוצה להיות עצמאית ולעבוד לבד, וככה הגעתי לעולם בניית הציפורניים והטיפוח."


יש המון מתחרות ומתחרים בתחום בניית הציפורניים, היום כל מטר שני ברחוב יש קליניקה. מהו הערך המוסף אצלך בקליניקה ?
"היחס ללקוחות שלי גם כאל חברות, השיחות ביום יום מעבר לענייני עבודה. הפתיחות והעזרה שאני מעניקה להן גם בחייהן האישיים והבונוס הכי גדול הוא שאני זמינה ומקבלת לקוחות גם בשעות הקטנות של הלילה.״

ספרי לי עוד על השירותים שאת מציעה בקליניקה.
"מניקור רוסי, פדיקור רפואי, לק ג'ל ברגליים וידיים, שיקום ציפורניים לאחר כסיסה, בניית ציפורניים, מסאז' מקצועי ברגליים, סידור גבות ושעווה בכל אזורי הגוף."


מה את הכי אוהבת לעשות ?
"התחום ממנו אני הכי נהנית הוא בניית הציפורניים מהסיבה שהעמידות של החומרים בהם אני משתמשת, בשילוב עם ציורים מוקריים שלי וגוונים של צבעים ייחודיים שניתן למצוא אצלי בקליניקה בלבד, מעניקים מקום לביטוי האישי שלי. לקליניקה שלי מגיעות לקוחות מגיל 16 ועד 90. ואני כל פעם מתמלאת מחדש מהזכות לגרום לאישה להרגיש אישה."


ספרי לי על לקוחה מעניינת שהייתה אצלך.
"לא מזמן אחת הלקוחות שלי עברה הפלה.. הרגשתי שבניית הציפורניים היא רק בונוס לשיחה ולאוזן הקשבת שהיא הייתה זקוקה לה. אני מאוד מתרגשת מהקשרים שנוצרים לי עם הלקוחות שלי.
ישנן גם לקוחות רבות שנפתחות במהלך ביקורן בסטודיו ומשתפות אותי על חיי המין שלהן בעיקר, לכן החלטתי בין המוצרים שלי למכור גם תוספים הקשורים במיניות. הן ממש התלהבו מהרעיון… כך גם בן זוגן יוצא מרוצה מבניית הציפורניים. אני מוכרת גם קרמים רפואיים ייחודיים ושאר מוצרי טיפוח של החברות המובחרות ביותר."
בין שאלה לשאלה הנייד של מור לא מפסיק לצלצל, וניכר שאין לה רגע דל. מספר לקוחות מרוצות לא הפסיקו לשבח אותה בפניי על העבודה האיכותית שהיא מבצעת. תוכניותיה לעתיד הן לפתוח מקום משלה בתל אביב עם עובדות נוספות שיעבדו בשיטה שלה. איחלתי לה בהצלחה ושתנוח לפעמים..

לתיאום תורים –

מור ברקת 053-2851625‬

אינסטגרם @mor_nail_design

הבעל שם טוב 66 קריית אתא

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ