לראשונה חבר כנסת יפתח את משרדיו בחיפה


ימינה לא עוצרת ולא נחה, היא עובדת גם בלילות וגם בשבתות. ולא רחוק היום שגם תעבוד בחיפה.

עמיחי שיקלי הכריז היום כי יפתח משרד קבוע בחיפה וישב בו כל יום ראשון וממנו יפעל לקידום חיפה והצפון, יחד עם תושבי האזור, בעלי עסקים ואנשי מפתח.
הערב (שבת) התארח בחיפה ע"י איתן פרדו-רוקואס, מספר חמש של מפלגת ימינה עמיחי שיקלי לסיור בעסקים של העיר התחתית.
הסיור התחיל במתחם המשרדים שרונה ספייס  והתגלגל לעבר העסקים שעברו ועוברים את מסכת היסורים של העיר התחתית. שמענו את אותם בעלי עסקים מתלוננים על הבעיה המוניציפלית, הבעיות התברואתיות, ובעיות האכיפה באיזור.

עברנו דרך פאב המלביר של עונג. שנחשב לאחד הפאבים החזקים בעיר התחתית לחיילים הטריים שמגיעים סופשים. משם המשכנו לגלידת גולדה של דניאל שבימים אלה פותח עוד סניף במרכז הכרמל. עברנו לדוברין ושם פגשנו את דין הבעלים והשותף החדש של מיכאל שהקים את המקום לפני כשבע שנים. דין לקח אותנו והראה לנו את צידה היפה וגם המכוער של העיר התחתית. כל בעלי העסקים נגעו באותם נקודות שצריכות לעבור שינוי, ומהר! 


עמיחי ראה, שמע, הקשיב, והחליט! ראשון בצפון! בכדי לשנות הוא החליט להיות חלק מהעיר ולפתוח משרד שיבקר בו כל יום ראשון בשביל להניע את גלגלי השיניים של העשייה בחיפה.


״הפוטנציאל אדיר! וחבל שהעיר השלישית בגודלה לא מקבלת מינוף מוניציפלי״ 

עמיחי הוא איש עשייה ואחד הפרוייקטים שהיה שותף ליצירתו ולהקמתו, ועד היום מכהן בראשה, היא המכינה הקדם צבאית ״תבור״ שעד היום קלטה עשרות אלפים משנת 2010.

בשנת 2013 ייסד את תוכנית המנהיגות ״קשת״ לתלמידי תיכון, אשר עוסקת בפיתוח מיומניות מנהיגותיות, ידיעת הארץ, והיכרות עם החברה הישראלית.

בשנת 2014 יזם שיקלי תוכנית הכנה לצה״ל לעולים ולמתנדבי מח״ל בשיתוף עם האגף הביטחוני-חברתי במשרד הבטחון.

הרמנו צ׳ייסר עם עמיחי לכבוד הדרך החדשה שלו, ובתקווה שגם לדרך החדשה בחיפה אל מול מפלגת ימינה.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

בילוי ותרבות

חיפאיות פורצות דרך

קרדיט: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה עיריית חיפה עושה כבוד לבנות העיר – שלטי ענק ועליהם דמויותיהן המאויירות של אילנית לוי, קרין גורן, אראל הלוי