חיבור מודע לגוף המיני כמקור עונג

כתבת : מילה לייבוביץ'
כל מה שאתם צריכים זו קצת שמחה בחיים !
נראה שהחיים חוזרים למסלול אבל מה שהכרנו לפני עוד רחוק שנות אור מאיתנו .
שגרת הקורונה הייתה קשוחה מאוד עבור רובינו .
ההימצאות בבית הכניסה אותנו למצבי לחץ, עצבים, שחיקה ולא מעט תסכול .
כל אלו הכניסו המון כאב לחיים של רובינו .
נכון שלא מעט קואוצ'רים ובלוגרים שלחו אותנו לעשות לימונדה מהמצב אבל אני יכולה להעיד מהמקום האישי שלי שזה לא תמיד עובד.
תחושת חוסר השליטה על החיים שלי – מתי הסגר הבא? מתי אוכל להתראות עם המשפחה שלי? איך העסק שלי ימשיך להתנהל? – כל אלו הכניסו אותי לרמה בלתי מוסברת של סטרס .

נכון להיום, כשהכל לאט לאט נפתח ויש תחושה של חזרה מתונה לשגרה שהייתה כל כך מאוסה עלינו בעבר והיום כל-כך מבורכת, אני מרגישה צורך להכניס כמה שיותר שמחה, מחשבות טובות ואופטימיות לחיים שלי.
משום מה יש לי תחושה שהאופוריה בה אנחנו נמצאים לגבי החזרה לשגרה תפוג די מהר ושוב נחזור להתלונן על השגרה המאוסה וחוסר זמן האיכות והביחד עם הילדים או עם בן הזוג.

אחד הדברים הכי טובים שהקורונה הביאה לחיי הוא היכולת ללמוד ולהיפתח לעולמות חדשים דרך הזום.
בהתחלה היה מוזר ואפילו קצת מרתיע. איך אפשר להיכנס להרצאה בלי המינגלינג עם הקפה והעוגיה היבשה? אבל לאט לאט זו נהייתה שגרת החיים וכיום אני מחפשת עוד ועוד דברים שיכולים לעניין ולהעשיר אותי מבלי לצאת מהבית.

טובי המרצים בארץ בשלל תחומים יצרו כנס מעורר השראה – "מכאב לשמחה" . הכנס נוצר באמונה שלמה כי השמחה יכולה לרפא הכל. מטרת  הכנס היא לעזור לנו  לטפח שמחה אמיתית, משמעותית ועמוקה שאינה תלויה רק בנסיבות החיים ובמציאות החיצונית. זוהי הזמנה לצלול עמוק  לתוך משמעות השמחה בחיינו, לברר מה עומד בינינו לבין האושר שלנו, וכיצד ניתן לטפח שמחה, הנאה, תחושת משמעות ואושר שילוו אותנו לאורך זמן.  
רחלי ראובני היא אישה מעוררת השראה שכחלק מתפקידיה היא גם עו”ס קלינית, מטפלת מינית מוסמכת, מנהלת תכנית דו שנתית ללימודי טיפול מיני באוניברסיטת חיפה ועוד.
בכנס זה רחלי תעביר סדנא על Mindfulpleasure – חיבור מודע לגוף המיני כמקור עונג.
זו הפעם השלישית שאני הולכת להשתתף בסדנא הזאת. ממליצה לכם לקחת רגע לעצמכם ולהעניק לכם מתנה, לגמרי מגיע לכם.

קישור לרישום לכנס – https://todaabria.mindfulspace.co.il/happiness/

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ