הכירו את – CELESTE

קרדיט: The Irish Sun

כתבת: שיר פרץ 

עם כל הכבוד להתעוררות הנשית הגלובלית בגזרת הראפ (קארדי בי, מייגן, דוג'ה קט), יש זמרת נשמה אמיתית אחת שאתם חייבים להכיר יותר מקרוב.

סלסט – CELESTE היא זמרת בריטית צעירה עם קול ענק. היא פרצה לחיינו מתישהו במהלך השנה שעברה, ייתכן מאוד ששמעתם שיר או שניים שלה ברדיו וחשבתם שמדובר באדל, קל להתבלבל. בכל זאת. הממלכה הבריטית יכולה להוליד לעולם קול נדיר שכזה אחת לדור.

בינואר האחרון הוציאה רשמית אלבום בכורה כפול בשם Not Your Muse , עם הלהיט  Stop This Flame  שקשה לפספס ואם במקרה עוד לא שמעתם – זה השיר הראשון להתחיל איתו.  האלבום כולל גם את הבלדה המדהימה Strange וגם את הסינגל האחרון שיצא מתוכו – Love Is Back. הרבה זמן לא שמענו סאונד כל-כך צלול ומהפנט שכזה. 

Celeste – stop this flame

סלסט נולדה באמריקה לאמא בריטית ואבא ג'מייקני. התחנכה על מוזיקת הנשמה של ארית'ה ואלה ומגיל צעיר מג'מג'מת בעולמות הבלוז והג'אז. סינגל הבכורה שלה יצא ב 2016 תחת הלייבל Bank Holiday Records (הלייבל של לילי אלן).
שנה מאוחר יותר, שמע אותה הזמר מייקל קיוואנוקה ודאג להחתים אותה בלייבל בו הוא חתום – Polydor Records. 
בינואר יצא אלבומה הראשון תחת לייבל זה.

סלסט זכתה בפרס הכוכב העולה של הבריטס ובאוקטובר 2020 הוכתרה סלסט על ידי מגזין Elle לאחת מעשר הנשים פורצות הדרך שישנו את העתיד ושכדאי להכיר. אלטון ג'ון הצהיר שהוא כבר מעריץ מושבע. ומה אתכם?

Celeste – Love Is Back

Celeste – Strange

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

כללי

מי יזיז את הנוחות שלי?

כתבת: נעה רואימי "היי נעה, את עושה גם אימון עסקי?" היא רשמה לי באינסטגרם בתגובה לאחד הסרטונים. "העסק כמו הכל מתחיל באנשים" עניתי, קבענו פגישה.  יום ראשון, אנרגיות של