קונים מעסקים חיפאים ומקבלים כסף בחזרה: "CASH BACK" בחיפה יוצא לדרך

בימים האחרונים יצאה עיריית חיפה בשיתוף עם החברה הכלכלית ,אפליקציית איזי וקבוצת ישראכרט במיזם חשוב לקידום העסקים בחיפה אשר נפגעו בתקופת הקורונה שנמשכה מעל ל-150 ימי עסקים.

המיזם שנקרא קאש-בק על שמו כן הוא, יתן לכם החזר כספי על כל רכישה בעסקים שתהיה מעל 1000 ש״ח.

את ההחזר תקבלו ישירות לחשבון הבנק שלכם דרך ״קבוצת ישראכרט״ – 50 ש״ח חזרה בכל רכישה מעל 1000 ש״ח.

"החברה הכלכלית חיפה" פתחה קרן ייעודית בתמיכת עיריית חיפה במסגרת של 10 מיליון שקלים לתקופה של שלוש שנים אשר תתמוך ותלווה את הפרוייקט.

בעיר חיפה פועלים כ- 12,000 עסקים, מתוכם כ- 8,000 עסקים זעירים וקטנים. נפח הפעילות בשנת 2020-2021 בתקופת הקורונה הביא לסגירתם החלקית או המלאה של עסקים רבים, אשר נפגעו בשיעור של כ- 30% מנפח פעילותם בעקבות 150 ימי הסגר שהוטלו על המשק.

הפיילוט שיתחיל בימים הקרובים ימשך כחצי שנה על מנת לאסוף נתונים של בעלי עסקים ועל כמות העסקאות שיבוצעו לאורך התקופה.

עיריית חיפה, החברה הכלכלית
קרדיט: קריות ניוז

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "עיריית חיפה היא הרשות הראשונה בארץ שתעודד תושבים באופן אקטיבי לרכוש מעסקים מקומיים באמצעות יצירת מנגנון להחזר כספי. מיזם ה"קאש-בק", נועד לסייע לבעלי העסקים בכלל ולאלו אשר חוו פגיעה קשה כתוצאה ממשבר הקורונה בפרט, לשוב למסלול פעילותם העסקי והוא מצטרף לשאר האמצעים בהם נקטה העירייה להשגת מטרה זו."

https://www.haifacashback.co.il

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

רכבל המפרץ בהרצה

היום (ראשון) בבוקר החלה ההרצה לנסיעות נסיון של הרכבל מהמפרץ לכיוון הטכניון והאוניברסיטה. תוואי הרכבל באורך של כ- 4.4 ק"מ משתרע בין תחנות הקצה שבמפרץ