הראפרית שחברות התקליטים לא רוצים שתשמעו

כתבת: שיר פרץ

אף אחד לא אוהב לעבוד קשה. מה אנחנו כן אוהבים? סיפורי הצלחה על התמדה ועבודה קשה כנגד כל הסיכויים. אז זה הסיפור של קווין הרבי שהגיע הזמן שכולנו נכיר מקרוב.

איימי היידמן ובעלה, ניק נונאן, החלו את דרכם המוזיקלית בשנת 2011 כצמד אמריקאי חמוד בשם קארמין. הם הקליטו קאברים ושיתפו אותם ביו-טיוב, אחד מהם הפך ויראלי במיוחד ומיד הוחתמו בסוני כשמעמדם השתדרג מכוכבי רשת לכוכבי פופ, לכאורה. הם זינקו במעלי המצעדים ואפילו היו הראשונים לזכות בפרס הניו-מדיה בטקס פרסי המוזיקה האמריקאית בתחילת העשור, אבל כנראה שהם לא גדולים מספיק בשביל להותיר חותם במוזיקה ושגם אנחנו נשים לב אליו.

למרות זאת, השניים המשיכו לפעול בעקשנות ולשחרר בהתמדה להיטי אלקטרו-פופ בינוניים עד שקיבלו כמה החלטות חכמות – להשתחרר מחוזה כובל מול חברת ההקלטות ולצאת לדרך עצמאית. אחרי שני אלבומים בדרכם העצמאית, הסאונד שלהם עדיין לא היה מספיק מגובש ובמהלך שנת 2017 הם החליטו למתג את עצמם מחדש תחת השם קווין הרבי – Qveen Herby. עם V במקום U.

ניק, הבעל שתמיד גם היה בתפקיד המפיק, עבר אל הקלעים והשאיר את כל הבמה לאיימי שגם היא מיתגה את עצמה מחדש מזמרת פופ רטרו סטייל לראפרית קטלנית שלא דופקת חשבון. הסינגל הראשון שהוציאה תחת השם החדש נקרא "באסטה ריימס" , על שם אחד הראפרים האהובים עליה ובהשראתו. היא מאמינה שצריכה להיות בחורה שעושה את מה שבאסטה ריימס עושה – ספיד ראפ והיא לחלוטין מייצגת בכבוד!

לאיימי יש את הלוק הנכון, גישה של דיווה ויכולות-על בכל מה שקשור לראפ. מאז המיתוג החדש היא הוציאה 9 אי.פיז. (אלבומים קצרים) עצמאיים, ללא שום חברת תקליטים ברקע(!), עם שירים טובים יותר וטובים פחות, מלווים בקליפים שנוטפים עוצמה וסטייל עם מיליוני האזנות, כולל קאבר מעולה ל WAP של קארדי ומייגן. 

הפעם, אחרי שנים של חיפושים וניסיונות, זה הרבה יותר מדויק לשניים ומיד מרגישים את זה. הסינגל האחרון נקרא JUICE. הוא כיפי, חצוף ומצחיק. אני רוצה לקוות שהשנה זו תהיה השנה של קווין חדשה.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

כללי

מי יזיז את הנוחות שלי?

כתבת: נעה רואימי "היי נעה, את עושה גם אימון עסקי?" היא רשמה לי באינסטגרם בתגובה לאחד הסרטונים. "העסק כמו הכל מתחיל באנשים" עניתי, קבענו פגישה.  יום ראשון, אנרגיות של