הספרית הערביה הראשונה

כתבת : נעמה גל

כתובת : י"ל פרץ 7 חיפה
שעות פעילות : ימים שני עד שישי 10:00-17:00
טלפון : 04-6155955
אינסטגרם : @sewar_MC

הכירו את סיואר גנאם, בת 29 מחיפה.
"אמא שלי ספרית ומגיל קטן התאהבתי בתחום השיער – לאט לאט למדתי לזהות את מצב רוחו של האדם שעומד מולי בהתאם למצב השיער שלו . האם עבר יום טוב ? יום רע ? יום שאין לו כוח לכלום  ?"


בגיל 22 החליטה להתמקצע וללמוד בויצ"ו קורס עיצוב שיער נשים סוג 1 .
במהלך הקורס נחשפה לתספורות גברים והבינה שזה הז'אנר שהכי נמשכת אליו. החלה סיואר ללמוד בעצמה תספורות גברים בעיקר מסרטונים באינטרנט ואחריהם החלה לספר חברים ששמחו להיות "שפני הניסיונות" שלה ולא שוכחת לציין שבלעדיהם לא הייתה מגיעה למקום שבו היא נמצאת היום.


"בסיום הקורס עבדתי אצל ספר כמעט שנה, ותוך כדי גם סיפרתי לקוחות בבתים. בשלב מסוים הרגשתי שצברתי מספיק ידע וניסיון בכדי לפתוח מקום משל עצמי. וכך נולדה המספרה שלי.

לאחר שנתיים בהן המשכתי לצבור ניסיון במספרה כעצמאית, הרגשתי שאני צמאה לידע נוסף, וטסתי לקנדה לקורס עיצוב שיער אצל הגדולים ביותר, חזרתי לארץ והרחבתי את מגוון השירותים המוצעים ללקוח אצלי במספרה. החלתי לעסוק בהחלקות ושיקום שיער. כיום כבר לאחר קורס עיצוב שיער סוג 2+3 (מורה בקורס תספורות גברים בנאווה קולאז׳)

״השוני בתספורות שלי (וגם המחירים ההוגנים במיוחד..) יצר לי קליינטורה שכוללת בה אנשים מפורסמים כמו זמרים ודוגמנים יהודים וערבים .עד לפני שנתיים הייתי הבחורה הערביה הראשונה שעוסקת בתחום עיצוב השיער, ויש אנשים שעד היום רואים זאת בעין קצת שונה. אני שמחה שבחרתי ללכת נגד הזרם ובחרתי לעסוק במה שעושה לי טוב, ושהרבה בחורות ערביות אזרו אומץ ללכת ולעסוק במה שהן אוהבות, גם אם מבחינת החברה זה מעשה שגוי."


מביקור קצר במספרה של סיואר ניתן להבחין כי בנתה קשר אישי עם כלל לקוחותיה וכי מגיעים אליה למספרה אנשים בשלל הגילאים ושגעונות שיער. סיואר מוכרת במספרה פריטים רבים מתכשירי שיער ועד למחליקים של החברות המובילות בעולם, פנים, בייביליס ואפילו תכשיטים בעבודת יד. בהחלט יצאתי עם חשק להשתגע אצל סיואר עם כמה צבעים זוהרים בשיער…

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

נדל"ן

שיר הספרי – ממתגת ללא הפסקה

תשכחו את כל מה שהכרתם מעולמות הנדל"ן והמוניציפליה האפרוריים, שיר מביאה איתה משב רוח מרענן במיתוג ערים ופרויקטים של נדל"ן ברחבי הארץ. עם רוח חדשנית