פינת הקעקועים הקסומה במרכז הכרמל

כתבת : נעמה גל

כתובת : יצחק אלחנן 3 חיפה
מספר פלאפון : 054-4822912

אינסטגרם : @ralph.huber.ink

הכירו את ראלף הובר בן 46 מחיפה, חלקכם תזהו אותו מימיו עם השיער הארוך ומקלות התופים בלהקת STAND STILL. בשבילי ראלף הוא חבר ומקעקע הבית .


"כשהייתי ילד קטן אהבתי לצייר, אבל הפעם לקחתי את זה באופן רציני ומקצועי יותר מתמיד. בכל תחום אמנותי בו נגעתי תמיד אהבתי את הדיוק שביצירה, מהשרטוטים בנגריה שהייתה לי ועד ליצירות המוזיקליות שלי.
לפני שנתיים וחצי פניתי למקעקע המוכר והותיק אלכס מיסורה מסטודיוlight house tattoo   שבמרכז הכרמל והוא לימד אותו את הידע הבסיסי וההתחלתי ביותר של תורת הקעקועים . ביקשתי ממנו להזמין לי ציוד התחלתי מספק הציוד ועד שהגיע התחלתי לתרגל מחדש את יכולות הציור שלי. רכשתי מגוון קורסים אינטרנטיים העוסקים בציור ורישום ובהם התמקדתי לפני שהתחלתי לקעקע. את הקעקוע הראשון שלי ביצעתי על אשתי ש"תרמה את גופה למדע". אחריה חשקה נפשם של חברים נוספים להתקעקע אצלי. ההתמכרות שלי למחט החלה בשנת 91 כשגרתי בארה"ב עם חברי להקת הפאנק שניגנתי בה, היינו חבורה של סקייטרים וחלק מהתדמית הייתה גם קעקועים. הגעתי להתקעקע בסטודיו מפוקפק לא רחוק מהדירה בה גרנו בארה"ב ושנתיים לאחר מכן כבר היו לי 15 קעקועים מפוזרים על כל הגוף. כבר אז רציתי להיות מקעקע אבל הציוד והידע לא היה נגיש אז ויתרתי. היום הכל הרבה יותר נגיש וזו אחת הסיבות שאזרתי את האומץ להתחיל לקעקע. הקעקוע הריאליסטי הראשון שלי היה אירוע שיא מבחינתי כי במהלכו הבנתי שמצאתי את התחום שאני אוהב שהוא ריאליזם וסוריאליזם. אני נהנה לייצר מציאות על קנבס חי – בן אדם."

בסטודיו של ראלף קשה להתעלם מהתחושה האינטימית והמרגיעה (מה ששובר את הסטיגמה שסטודיואים הם אפלים וקודרים) וכל תשומת הלב וזמנו של ראלף מוקדש ללקוח ללא הסחות דעת מיותרות. ראלף הוא פריק של מכונות קעקועים, אוהב לחקור ולבדוק את כלל סוגי מכונות הקעקועים. הוא מספר כי התאהב במפגש בין יד האדם למכונה והיצירה שמביאים ביחד.


לאחרונה התחיל להעביר קורסים והשתלמויות למקעקעים בכל הרמות בכדי להעביר הלאה את הידע שצבר "אני מאמין שיש הרבה אנשים מוכשרים שיכולים להביא טאצ' אישי ושונה לתחום בליווי הנכון" אז למי מכם שרוצה ללמוד לקעקע ראלף הוא בהחלט האדם הנכון.
כמו כן אצל ראלף בסטודיו תוכלו לפנק את יקיריכם בגיפט קארד לקעקוע אצל ראלף או סיוון אשתו שגם הייתה התלמידה הראשונה שלו ומקעקעת איתו בסטודיו.

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

חדשות

ראשונים לתת מענה

פקחי יחידת האופנועים של עיריית חיפה תפסו לפני זמן קצר משאית בחניון בחוף הכרמל אשר גרמה לנזקים לאספלט באמצעות שפיכת סולר בחניון ב.מ.ב שבחוף הכרמל

ספורט

תושבי קריית חיים, תתחדשו!

מגרש הכדורסל, הממוקם בסמוך למועדון "בית רסלר", אשר היה מוזנח במשך שנים, עבר לאחרונה מהלך לשיפוץ הוליסטי על-ידי עיריית חיפה. לאחר עבודות הכשרה של השטח,