DIY – שדרוג הארון לקיץ

 כתב: ג׳ורג׳ נאסר

אם יש דבר שהקורונה לימדה אותנו הוא שאפשר לעשות הרבה דברים בזמן שאנחנו בבית, ואופנה היא אחד מהם.
מה יותר כיף מלתפור/לשדרג משהו ולצאת להשוויץ בו ברחובות העיר?
הקיץ בפתח, טרנדים חדשים נכנסו לאופנה, ובתקופה שיש בה יותר מודעות למחזור ושמירה על הטבע, במקום לזרוק – אפשר לשנות בגדים בפשטות ולתת להם טוויסט שמתאים לתקופת הקיץ שבדיוק מתחילה.

בתקופה הזו אנחנו מחליפים את ארון החורף לארון קיץ ומוצאים בגדים יפים שכבר לא עולים עלינו, גדולים עלינו, או שהסגנון שלהם כבר פג תוקף כי עולם האופנה מתחלף כל חצי שניה. במקום לזרוק אותם או לוותר עליהם, יש דרך לשדרג ולהתאים אותם לעונה וגם לסגנון האישי שלכם.

היום אני אציג לכם כמה ערוצי יוטיוב שאני צופה בהם על בסיס קבוע, כל אחת מבלוגריות הללו תראה לכם איך לקחת פריט רגיל ולהפוך אותו למשהו מגניב שיכול לשדרג את הלוק שלכם.

Coolirpa 

נתחיל בראשונה שהכרתי עם ערוץ ביוטיוב בעל 2.1 מיליון עוקבים הדוקים. שמה אפריל, בת 28 מקליפורניה, אשר למדה תפירה בתיכון.
היא מספרת שעולם האופנה משתנה כל הזמן ושהיא רצתה להישאר מעודכנת וגם לשמור על הסביבה ולכן התחילה את דרכה בעולם ה-DIY וגם את ערוץ היוטיוב שלה. היא עושה הכל מהכל – ממחזרת בגדים שקנתה מחנויות יד שנייה, שמלות כלה, תחפושות. אפשר ללמוד ממנה טריקים שונים כמעט מכל סרטון. (היא אפילו גרמה לבן זוג שלה לתפור!).

לערוץ שלה – https://youtube.com/c/coolirpa 

WithWendy 

את היוטיוברית השנייה שאציג לכם הכרתי דרך אפריל. קוראים לה וונדי, בת 30, ממוקמת בקנדה ובעלת 1.2 מיליון עוקבים. היא עושה הרבה דברים שקשורים ל-DIY – משחזרת בגדים של מעצבים כגון גוצ׳י ולואי ויטון לגברים ולנשים, מעצבת פרטי עיצוב הבית, נותנת טיפים לארגון אזור העבודה וגם מכינה בגדים שמתאימים להריון עקב הריונה הראשון.
הסרטנים שלה כ״כ נעימים ורכים שהם תענוג.

״אין יותר מספק מללבוש משהו נוח שאני מכינה״ – וונדי 

לערוץ שלה – https://youtube.com/c/withwendy

Rachel Maksy 

רייצ׳ל מאסקי, בת 28, מארצות הברית. ערוץ היוטיוב שלה בעל 797k עוקבים והיא פשוט מדהימה. 

היא שונה מהבנות האחרות. היא עובדת יותר על קוספליי – היא לוקחת דמויות מודרניות ומייצרת להם בגדים שנראים כאילו קפצו משנות ה 40-60. 
היא חנונית בנשמה והיא כ״כ מצחיקה עם הומור ורפרנסים שרק חנונים אמיתיים יבינו, מהארי פוטר ועד לשר הטבעות. 
אם הנישה שלכם היא יותר Old School Chic ואם אתם רוצים להיראות כמו אישה משנות ה-50 בארצות הברית – היא הבחורה שלכם. 
היא מציירת, מעצבת ומשתפת את הצופים בכל התהליך , אפילו ברגעים הכי קשים.

לערוץ שלה – https://youtube.com/c/rachelmaksy 

אני רוצה שכל אחד ואחת מכם יוכל לפתח כלים כדי להביע את עצמו דרך הכתבות שאני כותב לכם, לשחרר את העולם הפנימי שלכם החוצה וליצור.
יצירתיות עוזרת לי לשחרר לחץ, למתוח את שרירי המוח וליצור דברים שאני יכול להשתמש בהם ולהביע את עצמי וגם להיראות ייחודי בעולם שכולם נלחמים להיות בו אותו הדבר. 

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

נדל"ן

שיר הספרי – ממתגת ללא הפסקה

תשכחו את כל מה שהכרתם מעולמות הנדל"ן והמוניציפליה האפרוריים, שיר מביאה איתה משב רוח מרענן במיתוג ערים ופרויקטים של נדל"ן ברחבי הארץ. עם רוח חדשנית