טל שרון – ראש מטה ימינה בחיפה עם הפנים לבחירות המקומיות

כשכולם עזבו בגלגולים השונים של ימינה , את נשארת נאמנה לאורך הדרך לנפתלי בנט ואיילת שקד . מה גרם לך לדבוק בהם? 

"האידאולוגיה הימנית שלי היא נחלתי מגיל צעיר ומעולם לא הסתרתי אותה. 
באתי לעשייה הפוליטית מתוך אמונה שיש לעשות לטובת המדינה ומתוך רצון ליצור שינוי חיובי מהותי ויסודי. התחברתי מאוד למצע של ימינה שפונה הן לאזרחים מהזרם הציוני דתי והן הזרם הציוני החילוני. אין שילוב ודוגמא טובים  יותר מנפתלי ואיילת ציוני דתי וציונית חילונית שרואים בחברה הישראלית מכלול אחד ונמנעים משיסוי הסתה והעברת מסרים מפלגים.

חיפשתי מפלגה שאינה מפלגת אווירה אלא מפלגה שתחרוט על דגלה את שיפור הכלכלה החינוך והבריאות  את כל זה מצאתי "בימינה". התחברתי מאוד לחזון הכלכלי שנפתלי בנט ואיילת שקד הציגו , חזון כלכלי שאם ייושם בהצלחה יוביל ליותר רווח לכל אזרח ליותר צמיחה ושגשוג ולשיפור באיכות החיים ובשירותים שכל אזרח מקבל מהמדינה. 
החזון המפלגתי של "ימינה" יחד עם הערכים הציונים ימניים התאימו לי מאוד.״

כיצד את מסכמת את תקופת הבחירות? 

״תקופה מאתגרת ומיוחדת. 
למדתי המון בעיקר על העשייה הפוליטית, הכרתי אנשים מצוינים שפעלו ללא לאות לטובת יצירת שינוי אמיתי ויסודי מתוך אהבת האדם והמדינה. אנשים ערכיים, הגונים שהתחברתי אליהם ושאני גאה להיות חלק מצוות  העשייה יחד איתם.״ 

מה עמדתך לגבי ממשלת האיחוד בראשותו של נפתלי בנט? 

״אני רואה את האיחוד ברוח חיובית למרות שאני אינני אדישה לביקורת  בנושא. 
זה מהלך נועז שדרש לא מעט אומץ לב ושהיה מתבקש בנסיבות . אני מאמינה שממשלת השינוי תביא לשינוי אמיתי שכה רבים ממתינים וזקוקים לו. 
זו הממשלה הכי אזרחית והכי שפויה מזה שנים וקווי היסוד שלה מתפרשים כמעט על כל נושא אזרחי שניתן להעלות על הדעת. 
אני מאמינה שממשלת השינוי תצליח להוציא את המדינה מהסחרור שהיא מצויה בו כבר שנים, ונראה לי שהכוונה של כל הצדדים לממשלה היא טובה. 
אני מקווה שניתן יהיה לנהל את הממשלה הזו כהלכה לאור העובדה שמוקדי השליטה מפוזרים בין המפלגות השונות מה שעלול להקשות על ניהול יעיל. 

״ספרי לנו על השאיפות והתכניות שלך לעתיד.״

״מקווה להמשיך לקחת חלק במאבק לשינוי ולשיפור חיינו במדינה שלנו, ואני מקווה לשגשוג , צמיחה, למידה והעיקר  בריאות לכולנו. אני מקווה שגם בבחירות המוניציפאליות נייצר הישג כזה שיאפשר לנו להמשיך בקו של "ימינה" לתרום        לעשות ולהשפיע לרווחת התושבים.״

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

בילוי ותרבות

חיפאיות פורצות דרך

קרדיט: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה עיריית חיפה עושה כבוד לבנות העיר – שלטי ענק ועליהם דמויותיהן המאויירות של אילנית לוי, קרין גורן, אראל הלוי