נמשך מבצע חלוקת ערכות האנטיגן במוסדות החינוך בחיפה

נמשך מבצע חלוקת ערכות האנטיגן במוסדות החינוך בחיפה – הבוקר החלה חלוקה של כ-500,000 ערכות נוספות לתלמידי בתי-הספר ולילדי גני-הילדים בעיר

קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

הבוקר (ראשון, 30.1) יצא לדרך השלב השני של מבצע חלוקת ערכות האנטיגן עבור תלמידי בתי הספר, ילדי גני הילדים והצוותים החינוכיים בעיר.

עשרות מעובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה מאגפים וממחלקות שונות, לרבות אגף התברואה, אגף הביטחון, אגף האכיפה העירונית, אגף שפ"ע, רשות הספורט ועוד, החלו כבר בשעות הבוקר המוקדמות בחלוקה של כ-500 אלף ערכות אנטיגן, המצטרפות ל-200 אלף הערכות שחולקו בשבוע שעבר. בכך מתקרבת מאוד כמות הערכות המחולקות בחיפה למכסת 800 אלף הערכות, שנקבעה מראש.

כזכור, על פי החלטת הממשלה, תכנית ״בודקים ולומדים״, שמתחילה השבוע במערכת החינוך, תחליף את מדיניות הבידודים הקיימת כיום. באופן זה תלמידים שנחשפו לתלמיד מאומת לא יידרשו יותר להיכנס לבידוד.

בהתאם למדיניות החדשה, שנועדה לשמור ככל הניתן על רצף לימודי, יקבלו כל תלמיד ואיש צוות חינוכי ערכה הכוללת 20 בדיקות אנטיגן ביתיות ויידרשו לבצע שתי בדיקות בשבוע, בטרם ההגעה ליום הלימודים.

תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו תהיה שלילית, יהיה רשאי להגיע למוסד החינוכי לשגרת לימודים. לחילופין, תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו תהיה חיובית – לא יוכל להגיע ללימודים ויידרש להיבדק בתחנת בדיקה מפוקחת.

אוהד דורפמן, ראש מינהל התפעול בעיריית חיפה: "מינהל התפעול, על כל יחידותיו, נרתם באופן מלא, על מנת לסייע בחלוקת ערכות האנטיגן לכל מוסדות החינוך בעיר. מדובר במבצע לוגיסטי מורכב ואנו נעשה כל שיידרש, על מנת שהוא יבוצע בצורה היעילה ביותר ובזמן המהיר ביותר".

שיתוף

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוד כתבות

כללי

מאירים את הטיילת החיפאית

עשרות עמודי תאורה המוצבים לאורכה של רצועת החוף משתדרגים בימים אלו בגופי תאורת לד חדשים ואפקטיביים יותר עבודות להחלפת 155 עמודי התאורה המוצבים בטיילת חוף

כללי

30 שנה ליחסים הדיפלומטים בין ישראל והודו

קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה לרגל שלושה עשורים של יחסים דיפלומטים בין המדינות, הואר הערב בניין העירייה בכתום, לבן וירוק – צבעי הדגל