מערכת חדשות NWS NWS

פירמת, אינווסטור 360, הינה חברה מהמובילות במתן פתרונות מיוחדים בתחומים הפיננסים והפנסיוניים לציבור הרחב, בתחום ההשכלה הפיננסית, שוק ההון ונדל"ן, כמו כן בתחום ההשקעות האלטרנטיביות.

פעילות החברה, אשר הוקמה על ידי מר עומר רבינוביץ' בינואר 2014, הינה חברה חובקת עולם וייחודית בזכות כושר האבחון העמוק שעורכת החברה ובמתן הפתרונות לכלל הצרכים הפיננסים בעלי ההון פיננסי בשוק ההון, נדל"ן, הן בארץ והן בחו"ל, קרנות אלטרנטיב, ביטוחים, נושאים פנסיונים, התייחסות לאלמנטים מיסויים ועוד.

היזם, איתן פרדו רוקואס וחברת Investor 360, התאחדו בכדי להעניק לכם, תושבי חיפה והצפון, בתקופת משבר נגיף הקורונה את הכלים לעצמאות כלכלית וכל זאת ללא עלות.

הקורס שמונגש בימים אלו לתושבי חיפה והצפון, נערך במשך כ-5 מפגשים, כאשר המטרה היא להעניק למשתתפים את הכלים לעצמאות כלכלית, את ההכשרה יעביר שלמה מרציאנו, מנהל הפעילות בחברת Investor 360 בצפון. שלמה, נשוי + 4, בעל רישיון מנהל תיקים ורישיון פנסיוני, BA בכלכלה, 17 שנות ניסיון בשוק ההון כיועץ השקעות בכיר בבנק דיסקונט ותפקידים בכירים בבתי השקעות מובילים. כמו כן שלמה, מרצה מעל לעשור בתחום הפיננסים ומרצה "במכללה למנהל" בחוג למימון.

צילום ארכיון: PIXABAY

הקורס יועבר למשתתפים בתכונת של זום וכל מפגש בקורס יעסוק בתחום שונה מהעולם הכלכלי. במהלך הקורס יינתן דגש על צ'ק אפ פיננס, כלומר איך מתרגמים את השאיפות שלכם, המטרות שלכם בחיים, את הצרכים שלכם ליצירת הכנסה שוטפת אשר תביא אותם לידי הגשמה.

במפגש השני של הקורס תעבירו בניקוי אורוות, כלומר, איך נפטרים מכל ההשקעות הלא טובות שלכם עד היום, אשר אין להם כל הסבר כלכלי וללא שוםיכולת לתמוך ולקדם את המטרות והשאיפות שלכם.

את המפגש השלישי תעבירו בחשיפה לאפשרויות ההשקעה הרלוונטיות ביותר עבורכם, במציאת כל הכסף ה״אבוד״ שלכם, מיפוי כלל אפשרויות ההשקעה הרלוונטיות לימים אלו וזאת בכדי לקבל את תשואת המטרה ובמפגש הרביעי תעמיקו בשיבוץ ההשקעות הנבחרות בתוכנית ההשקעות שלכםן ובהצגתם, כך תקבלו את הכלים איך בונים תכנית ההשקעות לתחילת עבודה.

לסיום במפגש חמישי ילמדו המשתתפים את חוקי הזהב בהשקעות וצוות הקורס ביקשו למסור לכם: "המון בהצלחה ומצפים לראותכם".

לפרטים והרשמה, ניתן לפנות לדוא"ל: [email protected]